logo ewenta
Wynajem

Nasza firma oferuje kompleksowy wynajem wyposażenia na różnego rodzaju wydarzenia. Świadczymy profesjonalne usługi wynajmu mebli eventowych oraz wynajem hal namiotowych na imprezy w plenerze, pikniki, szkolenia, konferencje, bankiety, prezentacje, pokazy, spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe takie jak wesela, jubileusze itp. Działamy na terenie całej Polski, m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Radom, Lublin, Łódź, Wrocław.

Posiadamy własny bardzo szeroki asortyment, w który wchodzi wynajem hal namiotowych, namiotów bankietowych, wypożyczalnia mebli eventowych i mebli bankietowych. Dodatkowo posiadamy także własne nagrzewnice, sprzęt do projekcji i nagłaśniający, a także dekoracje światłem. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować różnego typu imprezy i wydarzenia bez konieczności podnajmowania podwykonawców. Nasza wypożyczalnia hal namiotowych i mebli eventowych jest mobilna i działa przez cały rok. Namiot na wesele wynajem? – nie ma problemu. Posiadamy własny transport dzięki czemu zawsze na czas i w dowolne miejsce wskazane przez klienta przywozimy zamówiony sprzęt i wyposażenie. Wynajem oprócz transportu obejmuje także montaż i demontaż.

Oferowanie przez nas różnej wielkości hale namiotowe i namioty bankietowe dają nieograniczone możliwości organizacji imprez na zewnątrz.