logo ewenta
Wynajem namiotów

Namiot na wesele wynajem

 

Organizacja przyjęcia weselnego w plenerze może wydawać się Państwu na początku dość skomplikowanym logistycznie przedsięwzięciem, jednak niekoniecznie musi takim być jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z firmą, która profesjonalnie i kompleksowo świadczy usługi wypożyczalni namiotów.

Dlaczego to właśnie my powinniśmy być tą firmą?
Ponieważ:

  • posiadamy doświadczenie zdobyte podczas dziesiątek realizacji każdego roku
  • jesteśmy producentem hal namiotowych, co oznacza że hale które oferujemy sami wykonaliśmy, są naszą własnością (są odpowiednio konserwowane, czyszczone i magazynowane), nie działamy jak większość firm na rynku, którzy kupują hale od producentów i tylko pośredniczą w wynajmie namiotów
  • stawiamy na dynamiczny rozwój firmy – stale powiększamy asortyment, produkujemy nowe wielkości hal namiotowych, wprowadzamy ciekawe dekoracje oraz meble – niejednokrotnie na indywidualne zamówienie klienta
  • działamy kompleksowo co oznacza, że wynajmą Państwo od nas zarówno namioty na wesele, podłogi jak i meble bankietowe, dekoracje światłem, ogrzewanie oraz szereg różnego typu dodatków i dekoracji

Jesteśmy na rynku dopiero od kilku lat (firma istnieje od 2013 roku), ale bardzo dynamicznie się rozwijamy, lubimy wyzwania, bo te nas motywują do jeszcze większego działania, staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, bo wiemy że tylko tak możemy zdobywać nowych kontrahentów, nie stosujemy szablonowych rozwiązań, jak firmy które są już od lat na rynku, ale wychodzimy zawsze naprzeciw oczekiwaniom.

Wyjątkowy namiot na wesele

wynajem namiotów

Wypożyczalnia namiotów

Nasze namioty weselne wyróżniają się bardzo dobrą jakością i czystością o czym świadczy szereg pozytywnych opinii od naszych klientów. Oferowane hale i drewniane podłogi są co roku konserwowane, czyszczone, a zużyte elementy wymieniane na nowe dzięki temu, że sami je produkujemy. Na przyjęcie weselne w plenerze mogą Państwo wybrać jedną z trzech dostępnych szerokości hal namiotowych: hala o szerokości 12m, 15m lub 20m i dowolnej długości (dobór szerokości zależny jest od wielkości przyjęcia weselnego bądź też od przestrzeni jaką Państwo dysponują na postawienie namiotu weselnego. Na mniejsze przyjęcia poniżej 150 osób polecamy zazwyczaj hale o szerokości 12m, natomiast na większe wesela idealnie sprawdzają się hale o szerokości 15m lub 20m. Długość każdej hali jest dowolna, jedyne co nas ogranicza to 5m moduły. Możemy dla Państwa zbudować zarówno małą halę 12x10m jak i trochę większą 15x20m, czy też już całkiem sporą 20x60m.

Dodatki do wynajmowanych namiotów weselnych

 

Hale weselne zawsze wynajmujemy w opcji z drewnianą sosnową podłogą lakierowaną, która jest stabilna, nie odkształca się, nie skrzypi i nie rozchodzi się, sprawdza się także jako parkiet do tańca. Nie praktykujemy jak inne firmy tanich rozwiązań w postaci płyt osb, na których zamontowana jest wykładzina, ponieważ płyty po pewnym czasie się rozchodzą, odkształcają, „podskakują” przy wchodzeniu na nie. Dla firmy dostarczającej halę namiotową jest to rozwiązanie lepsze, bo tańsze, ale niekoniecznie będzie ono lepsze także dla klienta.

Namiot na wesele posiada dekoracje sufitu oraz ścian tzw. galę sufitową i draperię ścienną. Mogą Państwo wybrać jedna z 3 dostępnych opcji dekoracji, w zależności od tego  która z nich najlepiej komponuje się z Państwa wizją przyjęcia w plenerze. Hitem ostatnich lat są także transparentne hale weselne. Jeśli dysponują Państwo pięknym ogrodem, który idealnie nadaje się na organizację wesela w plenerze to wówczas polecamy właśnie ten rodzaj hali weselnej.

wypożyczalnia namiotów

Wynajem namiotów

Wyposażenie do namiotów weselnych

 

Sam namiot weselny potrzebuje jednak wyposażenia i tu także mogą Państwo wybierać spośród kilku rodzajów stołów, krzeseł, mebli i dodatków. U nas każde wesele w plenerze jest inne, bo każda Para Młoda ma własną wizję na to wydarzenie, każda wybiera inne dodatki i wyposażenie i każda para wkomponowuje w to wszystko jakąś cząstkę siebie dlatego nie znajdą Państwo wśród naszych realizacji dwóch takich samych. Właśnie to przemawia za wyjątkowością przyjęć w plenerze, że nie ma utartych wzorów, szablonów ani standardów, a jedyne co ogranicza to wyobraźnia Młodej Pary.

* Posiadamy różne szerokości hal namiotowych: 5m, 10m, 12m, 15m, 20m o dowolnej długości – aby móc je jeszcze lepiej dopasować do oczekiwań klienta i możliwości terenu.

* Oferujemy zarówno hale białe jak i całe transparentne (dach i ściany), a także hale dzielone z możliwością ich dowolnej modyfikacji  i łączenia, aby to klient mógł zdecydować o konfiguracji, która najlepiej wpisuje się w charakter jego wydarzenia.

* Posiadamy podłogi drewniane, impregnowane, lakierowane – w bardzo dobrym stanie wizualnym ze względu na cyklinowanie i odnawianie ich co roku.

* Posiadamy kilka rodzajów oświetlenia, w tym dekoracyjne: stylowe żyrandole 12-punktowe, sznury żarówek (typu Edison), oświetlenie LED (PAR i listwy LED) oraz techniczne: oprawy oświetleniowe (tzw. świetlówki).

* Oferujemy elegancki modułowy parkiet taneczny.

* Dysponujemy trzema rodzajami gali sufitowej: typu standard (drapowane zwisy z materiału), typu stretch (naciągnięty, elastyczny materiał) oraz galę typu pasma dedykowaną do dachów transparentnych. Idealnym uzupełnieniem gali sufitowej są draperie ścienne maskujące stelaż hali namiotowej.

* Posiadamy własne ogrzewanie do hal namiotowych w postaci nagrzewnic olejowych (81kW) które są niezastąpione jesienią i zimą.

* Dysponujemy różnymi rodzajami stołów bankietowych od prostokątnych po okrągłe w kilku rozmiarach (fi 120cm, fi 160cm, fi 180cm) oczywiście z obrusami.

* Duży wybór krzeseł do wypożyczenia.

Stale się dla Państwa rozwijamy wprowadzamy nowe rozwiązania, nowe wyposażenie, podążamy za najnowszymi trendami weselnymi i chętnie dzielimy się z Państwem nasza wiedzą, doświadczeniem, podpowiadamy dobre rozwiązania i jesteśmy niezmiernie dumni kiedy słyszymy później Wasze słowa uznania.

Wesele w plenerze na pewno nie jest tańszą alternatywą od sali weselnej, ponieważ muszą Państwo wynająć namiot weselny, zapewnić catering, toalety, prąd i szereg innych rzeczy, o które nie trzeba się martwić na sali weselnej, jednak wrażenia jakie wywiera na gościach wnętrze hali weselnej i przyjęcie w plenerze nie są Państwo w stanie uzyskać chyba w żadnej sali bankietowej. Ma to swój niepowtarzalny charakter i klimat, a goście w towarzystwie przyrody bawią się znakomicie.

Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image