logo ewenta
Produkcja

HALE NAMIOTOWE

W KONKURENCYJNEJ CENIE – BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

Jako producent hal namiotowych jesteśmy w stanie zbudować dokładnie taką halę jaką Państwo potrzebują. W swojej ofercie posiadamy duży wybór konstrukcji o uniwersalnym zastosowaniu, a proponowane przez nas hale magazynowe stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych ze względu na dużo niższe koszty budowy.

Oferowane przez nas hale posiadają wszechstronne zastosowanie, m.in:

 • hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe
 • hale targowe, handlowe
 • hale bankietowe, imprezowe, weselne
 • hale sportowe

Atutem naszych hal namiotowych jest lekka konstrukcja co pozwala na ich szybki demontaż i przeniesienie w inną lokalizację.

Więcej

Hale namiotowe na każdą okazję

Hala namiotowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zarówno nowoczesne rozwiązania, jak i tradycyjną solidność. Wybór naszych rozwiązań to także:

 • rozsądna cena
 • ponadprzeciętna wytrzymałość
 • łatwość montażu

Przyjrzyjmy się bliżej powyższym cechom.

Dlaczego możemy zaoferować świetną cenę?

Dzięki naszemu doświadczeniu ograniczamy do minimum ryzyko błędów, niedokładności w produkcji etc. Tym samym nie musimy uwzględniać w cenie dodatkowych kosztów poprawek, co przekłada się na obniżenie kosztów dla klienta. Nie bez znaczenia jest też duża popularność naszych hal, obniżająca koszt jednostkowy produkcji.

Skąd się bierze ponadprzeciętna wytrzymałość naszych hal?

Ponownie – kluczowe jest doświadczenie. Gdy Klient potrzebuje solidne hale namiotowe producent nie może sobie pozwolić na eksperymentowanie z jakością i szukanie odpowiednich materiałów. Ten etap został już dawno zakończony i dzięki licznym badaniom technologicznym wybrane zostały takie materiały i elementy, jakie bez problemu zniosą intensywną eksploatację.

Dlaczego łatwość montażu jest tak ważna?

Jeśli mamy dużo czasu, aby postawić nasze hale namiotowe – to świetnie. W praktyce jednak na ogół musimy się bardzo spieszyć podczas montażu, jeśli więc zastosowany system montażu działa przeciwko nam – to może to powodować zrozumiałą frustrację. W związku z tym, jako odpowiedzialny producent hal namiotowych doskonale wiemy, czego oczekuje nasz klient i uwzględniamy te oczekiwania, produkując nasze hale w sposób ułatwiający zarówno montaż, jak i ich późniejszy demontaż i przeniesienie.

Mniej

 • Hale magazynowe

  Hala magazynowa to doskonała alternatywa dla murowanego magazynu zarówno ze względu na dużo niższe koszty postawienia jak i na czas realizacji inwestycji. Zamówienie u nas hali pozwoli na szybkie zwiększenie powierzchni magazynowej z możliwością jej ciągłej rozbudowy o kolejne moduły.

 • Hale przemysłowe

  Oferowane przez nas hale przemysłowe są uniwersalnym rozwiązaniem i zdadzą egzamin niemal w każdej branży, począwszy od działalności produkcyjnej po pracownie i warsztaty. Hale mogą posiadać wydzielone strefy socjalne i produkcyjne.

 • Hale targowe

  Hale targowe dzięki łatwemu systemowy montażu i demontażu stanowią doskonałe rozwiązanie dla biznesu. W zależności od potrzeb mogą być przenoszone w inne miejsce, bądź rozkładane tylko sezonowo. Jest to szczególnie istotne przy zmianie lokalizacji targów.

 • Hale sportowe

  - zadaszenia

  Hale sportowe to doskonałe rozwiązanie na zadaszenie kortów tenisowych, boisk, basenów, lodowisk, a także ujeżdżalni dla koni. Dzięki zastosowaniu trwałego i lekkiego poszycia gwarantujemy skuteczne zabezpieczenie przed deszczem i wiatrem. Specjalna struktura materiału przepuszcza światło dzienne do wnętrza hali. Nasze hale namiotowe oparte są na lekkich konstrukcjach aluminiowych, które zapewniają szybką produkcję oraz bezproblemowy montaż.

 • Hale bankietowe

  Nasze hale bankietowe idealnie nadają się na organizację eleganckich przyjęć w plenerze dzięki zastosowaniu w ścianach bocznych dużych okien ze szprosami. Dodatkowym atutem produkowanych przez nas hal namiotowych jest lekka, aluminiowa konstrukcja, która pozwala na szybki montaż i demontaż z możliwością zmiany jej lokalizacji w bardzo krótkim czasie. Daje to możliwość wykorzystania ich podczas wydarzeń cyklicznych, objazdowych i sezonowych.

 • Wyposażenie hal bankietowych: PODŁOGA

  Oferujemy Państwu drewnianą podłogę na stelażu stalowo-aluminiowym w dwóch kolorach do wyboru: sosna lub brąz.

 • Wyposażenie hal bankietowych: GALA i DRAPERIE

  Gala sufitowa i draperie ścienne wzbogacają wnętrze, dekorują i dodają elegancji każdemu wydarzeniu odbywającemu się w hali namiotowej. Gala maskuje stelaż dachu i ociepla wnętrze. Mają Państwo do wyboru dwa rodzaje gali sufitowej. Dopełnienie dekoracji sufitu stanowią draperie ścienne z możliwością ich upięcia.

 • Wyposażenie hal bankietowych: DRZWI

  Oferujemy Państwu zamontowanie do hali namiotowej drzwi, które przy obiekcie całorocznym pozwalają na zminimalizowanie utraty ciepła z wnętrza hali. Drzwi mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z systemem antypanicznym. Do drzwi proponujemy zamontowanie podestu ryflowanego, który eliminuje schodek przy wejściu do hali, a także pozwala na wjazd do środka osobom niepełnosprawnym.

 • Doradzimy, zaprojektujemy i zamontujemy...

  Oferujemy Państwu hale modułowe, których rozmiar dobieramy zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Wielkość jednego modułu to 5m. Moduły możemy łączyć ze sobą w dowolne długości tworząc hale np. o stałej szerokości 12m i długości 20m, 25m, 30m itd.

  Jeśli rozważają Państwo zakup lub wynajem hali namiotowej to zapraszamy do kontaktu mailowego z naszą firmą. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej wielkości hali. W przypadku gdy mają Państwo sprecyzowane oczekiwania względem zamawianej hali prosimy o podanie następujących szczegółów w przesłanym zapytaniu ofertowym:

  1. Jaki rozmiar hali namiotowej Państwa interesuje?

  a) długość:
  b) szerokość:
  c) wysokość ściany bocznej

  2. Jakie podłoże jest w miejscu montażu hali namiotowej (np. kostka brukowa, trawa, piasek, asfalt, beton itp.)

  3. Czy potrzebna jest duża brama wjazdowa w hali namiotowej (np. dla tira)

  4.Jaki rodzaj ścian bocznych w hali namiotowej Państwa interesuje?

  a) ściany boczne z plandeki PVC
  – ile modułów ma być otwieranych (rozpinanych)
  -ściany do wyboru: z oknami ze szprosami, transparentne, całe

  b) ściany boczne z blachy trapezowej
  – drzwi wejściowe
  – bramy wjazdowe
  – okna plastikowe (pcv)

  5. Sposób użytkowania hali namiotowej: całoroczna czy sezonowa

  6. Jakiego koloru ma być hala ?

  7. Lokalizacja

Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image