logo ewenta
Hala targowa

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się prowadzeniem usług wynajmu namiotowych hal targowych. Mogą być one wykorzystywane do prowadzenia różnego rodzaju przedsięwzięć w taki sposób, aby wszystkim uczestnikom zapewnić możliwie najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Oferowane przez nas hale targowe są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje.
Znajdujące się w ofercie naszej firmy hale namiotowe targowe są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dzięki temu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Mogą więc być poddawane działaniu nawet tych niesprzyjających warunków pogodowych, jak na przykład opady deszczu czy też silny wiatr. Akcesoria sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Wynajem hal targowych – kiedy jest konieczne?

Organizując wydarzenia, takie jak na przykład targi, konferencje czy prezentacje, nie każdy chce od razu ponosić koszty zakupu namiotu na własność. Okazać się może bowiem, że przez większość czasu w ciągu roku hala będzie zupełnie nieużywana, a co za tym idzie, koszt jej zakupu będzie się bardzo długo zwracał. W takiej sytuacji warto postawić na wynajem hal targowych. Decydując się na taki krok nie musimy się przejmować magazynowaniem całej konstrukcji w momencie, gdy nie jest ona używana. Gwarantuje to przede wszystkim wygodę.
Ze swojej strony oferujemy kompleksowość usług oraz elastyczność w realizacji poszczególnych zleceń. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które będą dostosowane do budżetu oraz do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Ze swojej strony oferujemy terminowy transport wypożyczanej hali targowej w wybrane miejsce na terenie całego kraju. Dodatkowo fachowa ekipa monterów przeprowadza montaż całej hali w niezwykle sprawny i profesjonalny sposób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wszelkie realizacje wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Nasza wypożyczalnia hal targowych jest propozycją idealną zwłaszcza dla osób lub podmiotów organizujących wydarzenia dla szerszego grona uczestników (powyżej 70 osób). Sporej wielkości namioty zapewniają przestronne wnętrze oraz dowolność w aranżacji całej przestrzeni. Właśnie to powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Dostarczana przez nas hala targowa sprosta oczekiwaniom każdego Klienta. Jej umeblowanie oraz aranżacja całego wnętrza pozostają całkowicie w gestii naszego Klienta. Możliwe jest zamontowanie specjalnych lamp pod sufitem, nagłośnienia oraz postawienie sceny. Każda osoba może również stworzyć niewielkie boksy, które będą oddzielały poszczególne stanowiska. Rozwiązanie to jest bardzo często spotykane na targach, gdzie na stworzonej przestrzeni wystawia się nawet kilkudziesięciu przedsiębiorców. Ze swojej strony oferujemy również montaż klimatyzacji, która zwłaszcza latem zapewni dopływ świeżego powietrza zapewniającego wysoki komfort przebywania wewnątrz namiotu targowego. Wysoka jakość zastosowanego materiału powoduje, że jest on we właściwy sposób zabezpieczony przed blaknięciem, odkształcaniem oraz rozrywaniem. Hala targowa może być więc eksploatowana w każdych warunkach.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem jakości wykonania wynajmowanych hal targowych, ale również pod względem jakości obsługi Klienta. Wszystko to powoduje, że na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam już wiele podmiotów działających w różnych branżach.

Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image