logo ewenta

WYNAJEM NAMIOTÓW NA WESELE

 • Przyjęcie w namiocie... czyli plener z wyobraźnią

  Przyjęcie weselne w plenerze to nie lada wyzwanie dla przyszłej Pary Młodej, bo różni się ono zupełnie od wesela w sali bankietowej. Już na wstępie decydują Państwo o wyborze firmy, która zapewni Państwu namiot i wyposażenie na ten wyjątkowy dzień i od tej decyzji niemal w 100% zależy późniejszy sukces wydarzenia.

  Jeśli wybrali Państwo właśnie nas to zazwyczaj nasze pierwsze rozmowy rozpoczynają się od poznania Państwa oczekiwań, wyobrażeń. Później przechodzimy do bardziej przyziemnych spraw, a mianowicie dopasowania wielkości namiotu do liczby gości oraz możliwości terenu. Kolejnym aspektem jest wybór modelu hali i tu mogą Państwo wybrać produkt jakim jest:

  – biały namiot na wynajem

  – transparentny namiot na wynajem

  – czarny namiot na wynajem

  – namiot dzielony: biały lub czarny na części jadalnianej, transparentny na części tanecznej

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Bankiet czy wesele... czyli sztuka doboru dekoracji

  Mając już wybraną wielkość oraz rodzaj dachów i ścian w namiocie można przejść do nieco przyjemniejszej części, czyli wyboru dekoracji. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 3 modele dekoracyjnej gali sufitowej:

  – galę typu standard – w bankietowym, pałacowym stylu,

  – galę typu stretch – w nowoczesnym, nieco glamour stylu,

  – galę typu pasma – dedykowaną do namiotów z dachem transparentnym.

  Do każdej z opcji proponujemy draperie ścienne, które stanowią idealne dopełnienie dekoracji sufitowej namiotów na na wynajem.

  Spotykamy się często z pytaniem po co jest gala i draperia… dekoracje te mają za zadanie nie tylko ocieplić wnętrze namiotów i nadać mu niepowtarzalnego charakteru, ale przede wszystkim maskują aluminiową konstrukcję namiotu, dzięki czemu stelaż hali staje się mniej widoczny.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Oświetlenie ma znaczenie

  Oświetlenie stanowi niezwykle istotny element nie tylko wyposażenia ale i dekoracji namiotu. Musi być funkcjonalne i spełniać swoją rolę, co oznacza że w strefie jadalnianej, gdzie goście spożywają posiłek oświetlenie powinno być mocniejsze, niż w strefie tanecznej, gdzie bez problemu możemy wykorzystać delikatne, przytłumione światło. Stąd też proponujemy Państwu nie tylko wynajem namiotów na wesele, ale również oświetlenia podstawowego w postaci stylowych, eleganckich żyrandoli 12-ramiennych o średnicy 110cm. Żyrandole możemy umieścić w całym namiocie, bądź też tylko w części jadalnianej, natomiast w części tanecznej zawiesić girlandy żarówek, które tworzą niepowtarzalny efekt w towarzystwie transparentnego dachu.

  Jeśli zależy Państwu na dodatkowych efektach świetlnych proponujemy wykorzystanie w wynajmowanym namiocie dekoracji światłem. Dekoracja światłem to nic innego jak kolorowe oświetlenie architektury wewnętrznej namiotu. Do dekoracji wykorzystujemy światło LED emitowane z reflektorów PAR oraz listw oświetleniowych LED BAR.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Podłoga drewniana, czy wykładzina z parkietem... oto jest pytanie

  Kolejnym wyborem przed jakim Państwo stają po wyborze dekoracji jest wybór podłoża w namiocie. Mają Państwo w tej materii co najmniej kilka różnych rozwiązań. Najistotniejsze jest jednak to, że zawsze w namiocie otrzymują Państwo drewnianą podłogę na stelażu. Nie praktykujemy podłogi z nietrwałych płyt OSB.

  Do wyboru są następujące opcje:

  1.drewniana podłoga na całości hali, która stanowi podłoże zarówno w strefie jadalnianej, gdzie siedzą goście przy stołach, jak i pełni rolę parkiety, gdzie gości tańczą – nasze podłogi są systematycznie odnawiane i lakierowane dzięki czemu zachowują bardzo dobry wygląd

  2. drewniana podłoga + wykładzina – drewniana podłoga na całości hali, na której kładziemy na części jadalnianej (ze stołami)  wykładzinę (typ i kolor do wyboru), natomiast na części tanecznej pozostaje niezakryta podłoga drewniana. Takie rozwiązanie w estetyczny sposób oddziela nam od siebie poszczególne strefy.

  3. drewniana podłoga + wykładzina + modułowy parkiet taneczny – drewniana podłoga na całości hali, na której kładziemy na całości wykładzinę (typ i kolor do wyboru), natomiast dodatkowo na części tanecznej montujemy modułowy parkiet taneczny. Wówczas goście mają specjalną wydzieloną część do tańca.

  4. drewniana podłoga + wykładzina + płyta HIPS – drewniana podłoga na całości hali, na której kładziemy na całości wykładzinę (typ i kolor do wyboru), natomiast dodatkowo na części tanecznej montujemy płytę HIPS która stanowi parkiet taneczny (zazwyczaj w kolorze białym lub czarnym). Płyty HIPS są jednorazowe i są zawsze kupowane pod klienta.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Zaplecze - czyli to co jest najważniejsze, a czego nie widać

  Niezwykle istotną rolę na każdym przyjęciu w plenerze pełni zaplecze, które może być wykorzystywane jako zaplecze cateringowe, zaplecze sanitarne, zaplecze szatniowe.

  Zaplecze może znajdować się w wydzielonej części hali (za pomocą przepierzenia modułu) wówczas z zewnątrz jest niemal niezauważalne, ponieważ tworzy razem z halą pewną spójną całość. Jest to najczęściej praktykowane rozwiązanie (wydzielenia zaplecza w dodatkowym module np. 12x5m lub 15x5m).

  Drugą opcją jaką także mogą Państwo wybrać jako zaplecze to dostawienie dodatkowego namiotu np. 4x8m, 5x5m. Z tej opcji najczęściej korzystają klienci, których ogranicza przestrzeń pod namiotem i nie mają możliwości jej przedłużenia o kolejny moduł aby zaaranżować w nim zaplecze.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Oficjalne wejście i nie tylko

  Oficjalne wejście jak sama nazwa wskazuje jest to zazwyczaj elegancki namiot dodatkowy dostawiany do głównego namiotu, który pełni rolę oficjalnego wejścia. Zazwyczaj w towarzystwie białej lub czerwonej wykładziny, z czerwonymi kordonami. Jednak taki namiot a może pełnić także inne dodatkowe role, może być zadaszeniem na wypadek deszczu dla gości, którzy jeszcze nie zdążyli wejść do namiotu, po zamontowaniu drzwi aluminiowych może pełnić rolę tzw. wiatrołapu zatrzymując ciepłe powietrze wewnątrz namiotu, bądź też odwrotnie w przypadku działającej klimatyzacji wewnątrz hali ogranicza nieco napływ gorącego powietrza z zewnątrz.

  Namiot na wejście może pomieścić stoliki koktajlowe, na których umieszczone zostaną kieliszki z szampanem dla gości, a także tablice z rozmieszczeniem gości.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Strefa chillout - miejsce najbardziej oblegane na przyjęciu

  Chyba nikogo z Państwa nie trzeba przekonywać o tym jak istotny jest kącik relaksu tzw. strefa chillout na każdym przyjęciu. To tam odbywają się najciekawsze rozmowy i właśnie tam goście mogą się przez chwilę zrelaksować przy drink barze czy stanowisko ze słodkościami i  baristą. To miejsce gdzie goście chętnie spędzają czas, cieszą się rozmowami w mniejszym gronie i relaksują się.

  Strefę relaksu mogą Państwa zaaranżować na dwa sposoby: w dodatkowym module, który stanowi przedłożenie namiotu, bądź w osobnym namiocie. jeśli wybiorą Państwo pierwszą opcję to proponujemy wybrać w tym przypadku dach i ściany transparentne, które w towarzystwie girland żarówek oraz dekoracji światłem prezentują się idealne pod osłoną nocy. Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na drugą opcję to mamy dla Państwa 3 opcje do wyboru:

  namiot stretch, który dzięki swojej niestandardowej konstrukcji prezentuje się wyjątkowo nietuzinkowo jako strefa chillout. posiadamy dwie wielkości takich namiotów: 10x15m oraz 12x15m. Ich nowoczesny i oryginalny wygląd z całą pewnością wzbudzi zainteresowanie wszystkich gości

  namiot typu gwiazda – jak sama nazwa wskazuje jest to namiot w kształcie gwiazdy, średnica jego ramion to 12m, a jego wygląd sprawia że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie

  namiot podwójna gwiazda jest nieco większym odpowiednikiem namiotu gwiazda, ponieważ charakteryzuje się dwoma masztami dzięki czemu zyskujemy kilkanaście metrów dodatkowej powierzchni

  Tworzenie stref chillout jest niezwykle popularne zarówno na przyjęciach weselnych jak i na różnego rodzaju bankietach. U nas znajdą Państwo także szeroki wybór wyposażenia do strefy chillout.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Doradzimy, pomożemy, znajdziemy najlepsze rozwiązanie

  Masz pytania, wątpliwości, obawy? Niepotrzebnie – chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, doradzimy, pomożemy, podpowiemy.

  Państwo jako klienci maja prawo się na tym nie znać, czegoś nie wiedzieć, ale od tego jesteśmy my aby rozwiać wszystkie wątpliwości i zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązania. Specjalnie w tym celu uruchomiliśmy dla Państwa BLOGA na którym będą poruszane wszystkie istotne kwestie związane z wynajmem namiotów i wyposażenia oraz zakładkę FAQ – zapraszamy do ich odwiedzenia.

  Jeśli jednak nie znajdą tam Państwo wszystkich informacji jakie Państwa interesują to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. kto pyta nie błądzi 🙂

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Wynajem namiotów

  Wypożyczalnia namiotów na wesela

  Wypożyczalnia namiotów Ewenta oferuje kompleksowy wynajem namiotów na wesela i inne imprezy okolicznościowe.

  Oto 6 wyróżników naszej oferty:

  1. Wszechstronność – nasz asortyment jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Znajdziesz tu namioty na wynajem o różnych szerokościach i dowolnych długościach. Nasze namioty wynajmujemy na najróżniejszego rodzaju imprezy;
  2. Atrakcyjne, niskie ceny;
  3. Terminowy transport w wybrane miejsce na terenie całego kraju. Nasi kierowcy działają 24/7;
  4. Fachowa ekipa monterów;
  5. Elastyczność – zawsze proponujemy ofertę dostosowaną do budżetu i wymagań klienta. Uwzględnimy twoje indywidualne wymagania;
  6. Jakość i konserwacja – ze starannością przechowujemy wypożyczane namioty. Regularnie je konserwujemy i czyścimy.

  Zachęcamy do obejrzenia wyników naszych usług zrealizowanych na rzecz innych! Zobacz nasze realizacje.

  Wynajem namiotów na wesela i nie tylko

  Wynajmujemy namioty na imprezy:

  • wydarzenia w plenerze i pikniki;
  • konferencje, szkolenia i integracje firmowe
  • bankiety, pokazy mody, targi;
  • prezentacje i pokazy;
  • eventy okolicznościowe: śluby, wesela i jubileusze;
  • launch events;
  • inne imprezy.

  Planujesz imprezę w plenerze?

  U nas zamówisz różnego stylu i rozmiarów namioty. Dzięki temu Twój event będzie mógł odbyć się na łonie natury niezależnie od charakteru wydarzenia, pory roku czy warunków atmosferycznych.

  Wynajem namiotów – obszar działania

  Działamy na terenie całej polski, m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Radom, Lublin, Łódź, Wrocław.

  Wypożyczalnia namiotów – poznaj naszą ofertę

  W naszej ofercie wynajmu znajdziesz:

  Namioty weselne wynajem

  Nasze namioty weselne wyróżniają się bardzo dobrą jakością i czystością o czym świadczy szereg pozytywnych opinii od naszych klientów. Oferowane hale i drewniane podłogi są co roku konserwowane, czyszczone, a zużyte elementy wymieniane na nowe dzięki temu, że sami je produkujemy. Na przyjęcie weselne w plenerze mogą Państwo wybrać jedną z trzech dostępnych szerokości namiotów: namiot o szerokości 12m, 15m lub 20m i dowolnej długości (dobór szerokości zależny jest od wielkości przyjęcia weselnego bądź też od przestrzeni jaką Państwo dysponują na postawienie namiotu weselnego. Na mniejsze przyjęcia poniżej 150 osób polecamy zazwyczaj namioty o szerokości 12m, natomiast na większe wesela idealnie sprawdzają się hale o szerokości 15m lub 20m. Długość każdej hali jest dowolna, jedyne co nas ogranicza to 5m moduły. Możemy dla Państwa zbudować zarówno małą halę 12x10m jak i trochę większą 15x20m, czy też już całkiem sporą 20x60m.

  Namiot na wesele wynajem – dodatkowe wyposażenie

  Namioty na wesele zawsze wynajmujemy w opcji z drewnianą sosnową podłogą lakierowaną, która jest stabilna, nie odkształca się, nie skrzypi i nie rozchodzi się, sprawdza się także jako parkiet do tańca. Nie praktykujemy jak inne firmy tanich rozwiązań w postaci płyt osb, na których zamontowana jest wykładzina, ponieważ płyty po pewnym czasie się rozchodzą, odkształcają, „podskakują” przy wchodzeniu na nie. Dla firmy dostarczającej namioty na wynajem jest to rozwiązanie lepsze, bo tańsze, ale niekoniecznie będzie ono lepsze także dla klienta.

  Namiot na wesele posiada dekoracje sufitu oraz ścian tzw. galę sufitową i draperię ścienną. Mogą Państwo wybrać jedna z 3 dostępnych opcji dekoracji, w zależności od tego  która z nich najlepiej komponuje się z Państwa wizją przyjęcia w plenerze. Hitem ostatnich lat są także transparentne namioty weselne. Jeśli dysponują Państwo pięknym ogrodem, który idealnie nadaje się na organizację wesela w plenerze to wówczas polecamy właśnie ten rodzaj namiotu weselnego.

  Wyposażenie do namiotów weselnych

   

  Sam namiot weselny potrzebuje jednak wyposażenia i tu także mogą Państwo wybierać spośród kilku rodzajów stołów, krzeseł, mebli i dodatków. U nas każde wesele w plenerze jest inne, bo każda Para Młoda ma własną wizję na to wydarzenie, każda wybiera inne dodatki i wyposażenie i każda para wkomponowuje w to wszystko jakąś cząstkę siebie dlatego nie znajdą Państwo wśród naszych realizacji dwóch takich samych. Właśnie to przemawia za wyjątkowością przyjęć w plenerze, że nie ma utartych wzorów, szablonów ani standardów, a jedyne co ogranicza to wyobraźnia Młodej Pary.

  * Posiadamy różne szerokości namiotów na wynajem: 5m, 10m, 12m, 15m, 20m o dowolnej długości – aby móc je jeszcze lepiej dopasować do oczekiwań klienta i możliwości terenu.

  * Oferujemy zarówno namioty białe jak i całe transparentne (dach i ściany), a także namioty dzielone z możliwością ich dowolnej modyfikacji  i łączenia, aby to klient mógł zdecydować o konfiguracji, która najlepiej wpisuje się w charakter jego wydarzenia.

  * Posiadamy podłogi drewniane, impregnowane, lakierowane – w bardzo dobrym stanie wizualnym ze względu na cyklinowanie i odnawianie ich co roku.

  * Posiadamy kilka rodzajów oświetlenia, w tym dekoracyjne: stylowe żyrandole 12-punktowe, sznury żarówek (typu Edison), oświetlenie LED (PAR i listwy LED) oraz techniczne: oprawy oświetleniowe (tzw. świetlówki).

  * Oferujemy elegancki modułowy parkiet taneczny.

  * Dysponujemy trzema rodzajami gali sufitowej: typu standard (drapowane zwisy z materiału), typu stretch (naciągnięty, elastyczny materiał) oraz galę typu pasma dedykowaną do dachów transparentnych. Idealnym uzupełnieniem gali sufitowej są draperie ścienne maskujące stelaż namiotu.

  * Posiadamy własne ogrzewanie do namiotów w postaci nagrzewnic olejowych (81kW) które są niezastąpione jesienią i zimą.

  * Dysponujemy różnymi rodzajami stołów bankietowych od prostokątnych po okrągłe w kilku rozmiarach (fi 120cm, fi 160cm, fi 180cm) oczywiście z obrusami.

  * Duży wybór krzeseł do wypożyczenia.

  Porozmawiajmy o tym, co możemy dla ciebie zrobić! Zapraszamy do kontaktu.

  Zadzwoń:

  Obsługujemy: imprezy okolicznościowe na terenie całego kraju, w tym imprezy plenerowe.

  Zobacz również: wynajem hal namiotowych, wypożyczalnia krzeseł

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl

Oferujemy Państwu wynajem hal namiotowych o różnych szerokościach (12m, 15m i 20m) i dowolnych długościach (co 5m). Nasze namioty na wynajem doskonale nadają się na każdego typu eventy w plenerze, w tym na event firmowy, piknik, bankiet oraz wesele.
Wybierając przyjęcie w plenerze mają Państwo możliwość stworzenia własnej wizji i wykreowania takiego wydarzenia, które może być zupełnie inne od wszystkich, ponieważ to Państwo decydują o niemal każdym elemencie wystroju i wyposażenia. Począwszy od wielkości hali, doboru ścian, oświetlenia, dekoracji, po wybór krzeseł, stołów i mebli.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na wynajem namiotów i wyposażenia na eventy w plenerze.

Wypożyczalnia namiotów

Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image