logo ewenta
WYNAJEM HAL NAMIOTOWYCH

Oferujemy Państwu wynajem hal namiotowych o różnych szerokościach (12m, 15m i 20m) i dowolnych długościach (co 5m). Nasze hale namiotowe na wynajem doskonale nadają się na każdego typu eventy w plenerze, w tym na event firmowy, piknik, bankiet oraz wesele.
Wybierając przyjęcie w plenerze mają Państwo możliwość stworzenia własnej wizji i wykreowania takiego wydarzenia, które może być zupełnie inne od wszystkich, ponieważ to Państwo decydują o niemal każdym elemencie wystroju i wyposażenia. Począwszy od wielkości hali, doboru ścian, oświetlenia, dekoracji, po wybór krzeseł, stołów i mebli.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na wynajem hal namiotowych i wyposażenia na eventy w plenerze.

OFERTA WYNAJMU HAL NAMIOTOWYCH

 • Przyjęcie w namiocie... czyli plener z wyobraźnią

  Przyjęcie weselne w plenerze to nie lada wyzwanie dla przyszłej Pary Młodej, bo różni się ono zupełnie od wesela w sali bankietowej. Już na wstępie decydują Państwo o wyborze firmy, która zapewni Państwu halę namiotową i wyposażenie na ten wyjątkowy dzień i od tej decyzji niemal w 100% zależy późniejszy sukces wydarzenia.

  Jeśli wybrali Państwo właśnie nas to zazwyczaj nasze pierwsze rozmowy rozpoczynają się od poznania Państwa oczekiwań, wyobrażeń. Później przechodzimy do bardziej przyziemnych spraw, a mianowicie dopasowania wielkości hali namiotowej do liczby gości oraz możliwości terenu. Kolejnym aspektem jest wybór modelu hali i tu mogą Państwo:

  – wynająć halę namiotową całą białą

  – wynająć halę namiotową całą transparentną

  – wynająć halę namiotową całą czarną

  – wynająć halę namiotową dzieloną: białąlub czarną na części jadalnianej, transparentną na części tanecznej

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Bankiet czy wesele... czyli sztuka doboru dekoracji

  Mając już wybraną wielkość oraz rodzaj dachów i ścian w hali namiotowej można przejść do nieco przyjemniejszej części, czyli wyboru dekoracji. W naszej ofercie znajdą Państwo aż 3 modele dekoracyjnej gali sufitowej:

  – galę typu standard – w bankietowym, pałacowym stylu,

  – galę typu stretch – w nowoczesnym, nieco glamour stylu,

  – galę typu pasma – dedykowaną do hal z dachem transparentnym.

  Do każdej z opcji proponujemy draperie ścienne, które stanowią idealne dopełnienie dekoracji sufitowej.

  Spotykamy się często z pytaniem po co jest gala i draperia… dekoracje te mają za zadanie nie tylko ocieplić wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru, ale przede wszystkim maskują aluminiową konstrukcję hali namiotowej, dzięki czemu stelaż hali staje się mniej widoczny.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Oświetlenie ma znaczenie

  Oświetlenie stanowi niezwykle istotny element nie tylko wyposażenia ale i dekoracji. Musi być funkcjonalne i spełniać swoją rolę, co oznacza że w strefie jadalnianej, gdzie goście spożywają posiłek oświetlenie powinno być mocniejsze, niż w strefie tanecznej, gdzie bez problemu możemy wykorzystać delikatne, przytłumione światło. Stąd też wraz z halą namiotową proponujemy Państwu oświetlenie podstawowe w postaci stylowych, eleganckich żyrandoli 12-ramiennych o średnicy 110cm. Żyrandole możemy umieścić w całej hali namiotowej, bądź też tylko w części jadalnianej, natomiast w części tanecznej zawiesić girlandy żarówek, które tworzą niepowtarzalny efekt w towarzystwie transparentnego dachu.

  Jeśli zależy Państwu na dodatkowych efektach świetlnych proponujemy wykorzystanie w hali namiotowej dekoracji światłem. Dekoracja światłem to nic innego jak kolorowe oświetlenie architektury wewnętrznej hali namiotowej. Do dekoracji wykorzystujemy światło LED emitowane z reflektorów PAR oraz listw oświetleniowych LED BAR.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Podłoga drewniana, czy wykładzina z parkietem... oto jest pytanie

  Kolejnym wyborem przed jakim Państwo stają po wyborze dekoracji jest wybór podłoża w hali namiotowej. Mają Państwo w tej materii co najmniej kilka różnych rozwiązań. Najistotniejsze jest jednak to że zawsze w hali namiotowej otrzymują Państwo drewnianą podłogę na stelażu. Nie praktykujemy podłogi z nietrwałych płyt OSB.

  Do wyboru są następujące opcje:

  1.drewniana podłoga na całości hali, która stanowi podłoże zarówno w strefie jadalnianej, gdzie siedzą goście przy stołach, jak i pełni rolę parkiety, gdzie gości tańczą – nasze podłogi są systematycznie odnawiane i lakierowane dzięki czemu zachowują bardzo dobry wygląd

  2. drewniana podłoga + wykładzina – drewniana podłoga na całości hali, na której kładziemy na części jadalnianej (ze stołami)  wykładzinę (typ i kolor do wyboru), natomiast na części tanecznej pozostaje niezakryta podłoga drewniana. Takie rozwiązanie w estetyczny sposób oddziela nam od siebie poszczególne strefy.

  3. drewniana podłoga + wykładzina + modułowy parkiet taneczny – drewniana podłoga na całości hali, na której kładziemy na całości wykładzinę (typ i kolor do wyboru), natomiast dodatkowo na części tanecznej montujemy modułowy parkiet taneczny. Wówczas goście mają specjalną wydzieloną część do tańca.

  4. drewniana podłoga + wykładzina + płyta HIPS – drewniana podłoga na całości hali, na której kładziemy na całości wykładzinę (typ i kolor do wyboru), natomiast dodatkowo na części tanecznej montujemy płytę HIPS która stanowi parkiet taneczny (zazwyczaj w kolorze białym lub czarnym). Płyty HIPS są jednorazowe i są zawsze kupowane pod klienta.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Zaplecze - czyli to co jest najważniejsze, a czego nie widać

  Niezwykle istotną rolę na każdym przyjęciu w plenerze pełni zaplecze, które może być wykorzystywane jako zaplecze cateringowe, zaplecze sanitarne, zaplecze szatniowe.

  Zaplecze może znajdować się w wydzielonej części hali (za pomocą przepierzenia modułu) wówczas z zewnątrz jest niemal niezauważalne, ponieważ tworzy razem z halą pewną spójną całość. Jest to najczęściej praktykowane rozwiązanie (wydzielenia zaplecza w dodatkowym module np. 12x5m lub 15x5m).

  Drugą opcją jaką także mogą Państwo wybrać jako zaplecze to dostawienie dodatkowego namiotu np. 4x8m, 5x5m. Z tej opcji najczęściej korzystają klienci, których ogranicza przestrzeń pod halę namiotową i nie mają możliwości jej przedłużenia o kolejny moduł aby zaaranżować w nim zaplecze.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Oficjalne wejście i nie tylko

  Oficjalne wejście jak sama nazwa wskazuje jest to zazwyczaj elegancki namiot dodatkowy dostawiany do hali namiotowej, który pełni rolę oficjalnego wejścia. Zazwyczaj w towarzystwie białej lub czerwonej wykładziny, z czerwonymi kordonami. Jednak taki namiot może pełnić także inne dodatkowe role, może być zadaszeniem na wypadek deszczu dla gości, którzy jeszcze nie zdążyli wejść do hali namiotowej, po zamontowaniu drzwi aluminiowych może pełnić rolę tzw. wiatrołapu zatrzymując ciepłe powietrze wewnątrz hali namiotowej, bądź też odwrotnie w przypadku działającej klimatyzacji wewnątrz hali ogranicza nieco napływ gorącego powietrza z zewnątrz.

  Namiot na wejście może pomieścić stoliki koktajlowe, na których umieszczone zostaną kieliszki z szampanem dla gości, a także tablice z rozmieszczeniem gości.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Strefa chillout - miejsce najbardziej oblegane na przyjęciu

  Chyba nikogo z Państwa nie trzeba przekonywać o tym jak istotny jest kącik relaksu tzw. strefa chillout na każdym przyjęciu. To tam odbywają się najciekawsze rozmowy i właśnie tam goście mogą się przez chwilę zrelaksować przy drink barze czy stanowisko ze słodkościami i  baristą. To miejsce gdzie goście chętnie spędzają czas, cieszą się rozmowami w mniejszym gronie i relaksują się.

  Strefę relaksu mogą Państwa zaaranżować na dwa sposoby: w dodatkowym module, który stanowi przedłożenie hali namiotowej, bądź w osobnym namiocie. jeśli wybiorą Państwo pierwszą opcję to proponujemy wybrać w tym przypadku dach i ściany transparentne, które w towarzystwie girland żarówek oraz dekoracji światłem prezentują się idealne pod osłoną nocy. Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na drugą opcję to mamy dla Państwa 3 opcje do wyboru:

  namiot stretch, który dzięki swojej niestandardowej konstrukcji prezentuje się wyjątkowo nietuzinkowo jako strefa chillout. posiadamy dwie wielkości takich namiotów: 10x15m oraz 12x15m. Ich nowoczesny i oryginalny wygląd z całą pewnością wzbudzi zainteresowanie wszystkich gości

  namiot typu gwiazda – jak sama nazwa wskazuje jest to namiot w kształcie gwiazdy, średnica jego ramion to 12m, a jego wygląd sprawia że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie

  namiot podwójna gwiazda jest nieco większym odpowiednikiem namiotu gwiazda, ponieważ charakteryzuje się dwoma masztami dzięki czemu zyskujemy kilkanaście metrów dodatkowej powierzchni

  Tworzenie stref chillout jest niezwykle popularne zarówno na przyjęciach weselnych jak i na różnego rodzaju bankietach. U nas znajdą Państwo także szeroki wybór wyposażenia do strefy chillout.

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
 • Doradzimy, pomożemy, znajdziemy najlepsze rozwiązanie

  Masz pytania, wątpliwości, obawy? Niepotrzebnie – chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, doradzimy, pomożemy, podpowiemy.

  Państwo jako klienci maja prawo się na tym nie znać, czegoś nie wiedzieć, ale od tego jesteśmy my aby rozwiać wszystkie wątpliwości i zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązania. Specjalnie w tym celu uruchomiliśmy dla Państwa BLOGA na którym będą poruszane wszystkie istotne kwestie związane z wynajmem hal namiotowych oraz wyposażenia oraz zakładkę FAQ – zapraszamy do ich odwiedzenia.

  Jeśli jednak nie znajdą tam Państwo wszystkich informacji jakie Państwa interesują to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. kto pyta nie błądzi 🙂

  Zapytaj o cenę: biuro@ewenta.pl
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image