logo ewenta
Hala bankietowa

Organizujecie w plenerze wystawne przyjęcie firmowe bądź też cocktail party dla uczestników konferencji lub innego ważnego wydarzenia? Nie chcecie martwić się przy tym o pogodę oraz o to, czy na pewno wystarczy miejsca dla wszystkich zaproszonych gości, cateringu oraz na podest sceniczny? Bankietowe hale namiotowe z naszej wypożyczalni będą idealnym rozwiązaniem! Gwarantują one o wiele większą elastyczność niż tradycyjne sale, a sam wynajem stanowi dla nich konkurencyjną cenowo alternatywę.

EWENTA.pl – dlaczego wynajem hal bankietowych się opłaca?

Ich wynajem pozwala organizować eventy w dowolnym miejscu, o ile dostępna jest tam odpowiednio duża wolna przestrzeń. Wypożyczona u nas hala bankietowa może stanąć bowiem zarówno na terenie danej firmy, jak i w ogrodzie przy centrum konferencyjnym, które co prawda posiada znakomicie wyposażone sale konferencyjne, jednak nie przewiduje miejsca na popołudniowe cocktail party. Dzięki temu ze swojej listy zadań możecie odhaczyć szukanie dopasowanej do Waszych potrzeb sali czy też organizację transportu dla gości. Poza tym bankietowe hale namiotowe z naszej wypożyczalni skutecznie chronią wszystkich gości przed deszczem oraz nieprzyjemnie chłodnym wiatrem. Modele z transparentnymi ścianami pozwolą natomiast cieszyć oko otaczającą przyrodą bez względu na panującą na zewnątrz pogodę. Z zewnątrz będzie można natomiast z przyjemnością obserwować, jak dobrze bawią się wszyscy w środku.
Jako wypożyczalnia hal bankietowych gwarantujemy natomiast elastyczne podejście do każdego zlecenia, a także naprawdę konkurencyjne ceny.

Hala bankietowa dopasowana do liczby gości i formy eventu

Wynajem hal bankietowych to doskonała opcja na wystawne przyjęcia dla większej liczby gości. W naszej ofercie posiadamy konstrukcje namiotowe, których wielkość pozwala na organizację eventów na minimum 70 osób. Górnej granicy nie przewidujemy, ponieważ bankietowe hale namiotowe z naszej wypożyczalni to konstrukcje, które możemy bez problemu łączyć, a tym samym wydłużać je w razie potrzeby o kolejne 5 m. Jeśli więc zdecydujecie się na wynajem właśnie u nas, z pewnością zapytamy o liczbę gości, by jak najlepiej dopasować wielkość konstrukcji.
Dodatkowo w naszej wypożyczalni bankietowych hal namiotowych wybierać można nie tylko spośród klasycznych modeli z białymi ścianami czy też bardziej nowoczesnych rozwiązań z całkowicie transparentnymi ścianami bądź dachem. W ramach wynajmu wybrać możecie też podłogę drewnianą bądź połączenie wykładziny z parkietem, draperie ścienne, a także jedną z trzech gal sufitowych:

  • typu standard o iście pałacowym charakterze na wyjątkowo eleganckie przyjęcia,
  • typu stretch na imprezy w stylu nowoczesnym, glamour,
  • typu pasma, którą polecamy do konstrukcji z transparentnym dachem.

Wypożyczalnia hal bankietowych z wyposażeniem

To, co przemawia za skorzystaniem z oferty naszej wypożyczalni, to nie tylko konkurencyjne ceny czy jakość samych konstrukcji namiotowych oraz dopasowanych do nich dekoracji ścian i sufitu. W ramach wynajmu naszych hal bankietowych wypożyczyć możecie także różnego rodzaju stoły i krzesła dla swoich gości, a także takie elementy jak np.:

  • podesty sceniczne i inne wyposażenie konferencyjne,
  • mobilne szatnie, lustra oraz parawany garderobiane,
  • meble barowe,
  • nagrzewnice i wentylatory,
  • oświetlenie – od 12-ramiennych żyrandoli, przez girlandy żarówkowe, aż po reflektory PAR czy listwy LED.

Poza tym nasza wypożyczalnia hal bankietowych umożliwia uzupełnienie wynajętych konstrukcji namiotowych o zaplecze cateringowe, sanitarne i/lub szatniowe, co pozwoli wydzielić odrębne strefy, podnosząc komfort zarówno samych gości, jak i obsługi.

Wynajmij halę bankietową od EWENTA.pl i zorganizuj przyjęcie bez względu na porę roku!

Kompleksowość oferty naszej wypożyczalni pozwala zadbać o każdy szczegół przyjęcia i to bez względu na liczbę gości, charakter imprezy czy nawet porę roku! Dzięki nagrzewnicom oraz klimatyzatorom możecie zorganizować event w dowolnym miejscu nie tylko w letni, upalny dzień, lecz także zimą, gdy dookoła roztacza się magiczna wręcz aura, którą zapewni biały pych otaczający namiot. W celu przygotowania indywidualnej oferty na wynajem konstrukcji namiotowej z lub bez dodatkowego wyposażenia prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny.

Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image
Overlay Image