Organizacja przyjęcia w ogrodzie – jakie są plusy i minusy?

Posted by & filed under .

Organizacja przyjęcia w ogrodzie – jakie są plusy i minusy? Impreza rodzinna w ogrodzie to z pewnością coś oryginalnego i ciekawego, szczególnie dla dzieci, które wówczas mają sporo miejsca na swoje zabawy na świeżym powietrzu. Bliskość natury i powietrza sprawia, że odbiór całej imprezy wygląda całkiem inaczej. Faktem jest, że istnieją piękne restauracje, które oferują… Read more »

Ogrzewanie namiotu – na co zwrócić uwagę?

Posted by & filed under .

Ogrzewanie namiotu – na co zwrócić uwagę? Chłodniejsze pory roku potrafią być często dużym utrudnieniem dla osób, które lubują się w wyjazdach nad jezioro ze znajomymi. Biwaki z reguły przeprowadza się latem, jednak niektórzy decydują się na rozstawienie namiotu jesienią czy nawet zimą. Wówczas następują spadki temperatur, które nie tylko potrafią zepsuć cały nasz wyjazd,… Read more »

Wesele w namiocie – jak je zorganizować?

Posted by & filed under .

Wesele w namiocie – jak je zorganizować? Nie można ukryć, że wesele w namiocie to coś bardzo oryginalnego, na co nie każdy się decyduje z racji na przyzwyczajenie do tradycyjnych wesel np. w restauracji. Prawdą jest, że istnieją piękne restauracje, w których można zorganizować wspaniałe i zapadające w pamięć wesela, jednakże jeżeli chcemy, aby nasze… Read more »

Strefy wiatrowe – Istotny element przy budowie

Posted by & filed under .

Strefy wiatrowe – Istotny element przy budowie Warunki pogodowe nie raz w dziejach ludzkości pokazały nie tylko swoje piękno, ale też niszczycielską siłę i pochłonęły już wiele ofiar. Na przestrzeni lat specjaliści od pogody i osoby zajmujące się budową obiektów zastanawiają się jak przewidzieć warunki pogodowe w danej strefie i jak wybudować obiekt, tak, aby… Read more »

Strefa obciążenia śniegiem, a obiekty budowlane

Posted by & filed under .

Strefa obciążenia śniegiem, a obiekty budowlane Obiekty budowlane muszą być odporne na wiele różnych obciążeń. Do takich obciążeń należy między innymi obciążenie śniegiem. W różnych rejonach Polski zagrożenie zawalenia lub uszkodzenia budynku na skutek śniegu bywa różne. Są jednak pewne normy mówiące o takim obciążeniu. Normy te opisuje się jako PN-80/B-02010. Z reguły mówi się… Read more »

Gdzie szukać i jak wybierać hale namiotowe na sprzedaż?

Posted by & filed under .

Hale namiotowe na sprzedaż Zainteresowałeś się halami namiotowymi na sprzedaż? Nie wiesz, gdzie szukać odpowiednich konstrukcji? A może liczysz na wskazówki, które ułatwią Ci wybór hali namiotowej? Chętnie Ci ich dostarczymy, więc zajrzyj do naszego tekstu! Gdzie rozejrzeć się za halami namiotowymi na sprzedaż? To, gdzie dokładnie skierujemy kroki w poszukiwaniu hali namiotowej na sprzedaż,… Read more »

Kto specjalizuje się w sprzedaży hal namiotowych i komu oferuje swoje produkty?

Posted by & filed under .

wypożyczalnia namiotów

Hale namiotowe cieszą się sporym zainteresowaniem i nie ma co się dziwić, ponieważ stanowią ciekawszą alternatywę dla budynków stawianych w tradycyjny sposób. Tylko kto właściwie specjalizuje się w ich sprzedaży i komu oferuje swoje produkty? Tego dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią! Kto zajmuje się sprzedażą hal namiotowych? Wystarczy… Read more »

Czy uda nam się nabyć jakościową halę namiotową całoroczną w dobrej cenie?

Posted by & filed under .

Rozglądasz się za dobrą halą namiotową całoroczną, lecz nie chcesz tracić na nią zbyt wielu środków? Nie wiesz jednak, czy uda Ci się nabyć coś jakościowego w rozsądnej cenie? Nasz tekst pomoże Ci rozwiać wszystkie wątpliwości, więc zajrzyj do niego koniecznie! Jakościowe hale namiotowe całoroczne, czyli jakie? Przede wszystkim warto zacząć od określenia, jakie hale… Read more »

Potrzebna hala namiotowa na imprezę firmową – zdecydować się na zakup, czy wynajem?

Posted by & filed under .

Coraz więcej firm organizuje imprezy, ponieważ doskonale wiedzą, że to najlepszy sposób na pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, jak również na budowanie pozycji marki, czy promocję nowych produktów lub usług. Jednak do organizacji firmowych eventów potrzeba również miejsca, a tego zwykle w firmach brakuje. Dlatego świetną alternatywą okazują się hale namiotowe, które można ustawić na… Read more »

Kiedy pomyśleć o wynajmie namiotów?

Posted by & filed under .

Wynajem namiotów Wynajem namiotów jest nam oferowany już od pewnego czasu. Tylko kiedy właściwie warto się na niego zdecydować? Kiedy pomyśleć o wynajmie namiotów? Odpowiadamy! Kiedy organizujemy imprezę promocyjną produktów/usług Wprowadzenie na rynek nowych produktów lub usług zachęca do tego, by zorganizować również imprezę promocyjną. Jeśli w firmie mamy odpowiednio przygotowaną do tego salę, to… Read more »