logo ewenta
Aukcja Koni Arabskich Michałów

wynajem hal namiotowych na imprezy plenerowe

Nasza najnowsza hala namiotowa 20m z podłogą gościła na jednej z bardzo prestiżowych imprez, a mianowicie na 2 Zimowej Aukcji Koni Arabskich Czystej Krwi. Montowaliśmy na to wydarzenie halę 20x35m wraz z wybiegiem dla koni, pełne wyposażenie dla zaproszonych gości tj. eleganckie stoły okrągłe z długimi, białymi obrusami, krzesła bankietowe, stoliki koktajlowe w nowoczesnych pokrowcach stretch, hokery, stoły cateringowe, nagrzewnice, dekoracje światłem LED, podest sceniczny wraz z transparentną mównicą, oraz dodatkową halę namiotową 12x15m z podłogą w której znajdowała się strefa chillout z tapicerowanymi kanapami, stolikami kawowymi, elegancką dekoracją sufitową i ścienną.

Hodowcy, kupcy i miłośnicy koni z różnych części świata spotkali się w Stadninie Michałów na 2. Zimowej Aukcji Koni Arabskich Czystej Krwi. Do południa na zwiedzających gospodarstwo gości czekały otwarte stajnie, w których podziwiać można było wszystkie zwierzęta.

Po godzinie 12.00 w hali głównej stadniny odbyła się parada ogierów, czyli specjalny pokaz stacjonujących w Michałowie ogierów arabskich. Po nim rozpoczęła się Zimowa Aukcja.

– Do sprzedaży trafiło prawie 40 koni, w tym klacze, ogiery i wałachy – poinformował prezes stadniny Maciej Grzechnik.

Dodał, że jest to największa aukcja organizowana w ciągu roku na terenie stadniny. Wcześniej, co kwartał, odbywały się w niej przetargi.

– Wystawiamy na aukcję ok. 40 koni, czyli połowę wszystkich wystawionych do sprzedaży zwierząt w ciągu roku. Wcześniej oczywiście szeroko promowaliśmy w Polsce i za granicą to wydarzenie zapraszając na nie jak największą liczbę  potencjalnych kupców. Uzyskany na aukcji przychód zdecyduje o wysokości całorocznego zysku, który zresztą już na ten moment jest niezachwiany, a kondycja firmy jest bardzo dobra – podkreślił Maciej Grzechnik.

W trakcie parady ogierów podziwiać można było najcenniejsze konie, w tym między innymi tegorocznego wiceczempiona świata z Paryża – Equatora, który przed tygodniem wrócił do Michałowa po dwuletniej zagranicznej dzierżawie.

Źródło: http://www.radio.kielce.pl/post-64668

 

Oferujemy Państwu wynajem hal namiotowych na imprezy plenerowe