logo ewenta
Produkcja

HALE NAMIOTOWE W KONKURENCYJNEJ CENIE – BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

Jako producent hal namiotowych jesteśmy w stanie zbudować dokładnie taką halę jaką Państwo potrzebują. W swojej ofercie posiadamy duży wybór konstrukcji o uniwersalnym zastosowaniu, a proponowane przez nas hale magazynowe stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych ze względu na dużo niższe koszty budowy. Oferowane przez nas hale posiadają wszechstronne zastosowanie, m.in:

 • hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe
 • hale targowe, handlowe
 • hale bankietowe, imprezowe, weselne
 • hale sportowe

Atutem naszych hal namiotowych jest lekka konstrukcja co pozwala na ich szybki demontaż i przeniesienie w inną lokalizację.

 • Hale magazynowe

  Hala magazynowa to doskonała alternatywa dla murowanego magazynu zarówno ze względu na dużo niższe koszty postawienia jak i na czas realizacji inwestycji. Zamówienie u nas hali pozwoli na szybkie zwiększenie powierzchni magazynowej z możliwością jej ciągłej rozbudowy o kolejne moduły.

 • Hale przemysłowe

  Oferowane przez nas hale przemysłowe są uniwersalnym rozwiązaniem i zdadzą egzamin niemal w każdej branży, począwszy od działalności produkcyjnej po pracownie i warsztaty. Hale mogą posiadać wydzielone strefy socjalne i produkcyjne.

 • Hale targowe

  Hale targowe dzięki łatwemu systemowy montażu i demontażu stanowią doskonałe rozwiązanie dla biznesu. W zależności od potrzeb mogą być przenoszone w inne miejsce, bądź rozkładane tylko sezonowo. Jest to szczególnie istotne przy zmianie lokalizacji targów.

 • Hale sportowe - zadaszenia

  Hale sportowe to doskonałe rozwiązanie na zadaszenie kortów tenisowych, boisk, basenów, lodowisk, a także ujeżdżalni dla koni. Dzięki zastosowaniu trwałego i lekkiego poszycia gwarantujemy skuteczne zabezpieczenie przed deszczem i wiatrem. Specjalna struktura materiału przepuszcza światło dzienne do wnętrza hali. Nasze hale namiotowe oparte są na lekkich konstrukcjach aluminiowych, które zapewniają szybką produkcję oraz bezproblemowy montaż.

 • Hale bankietowe

  Nasze hale bankietowe idealnie nadają się na organizację eleganckich przyjęć w plenerze dzięki zastosowaniu w ścianach bocznych dużych okien ze szprosami. Dodatkowym atutem produkowanych przez nas hal namiotowych jest lekka, aluminiowa konstrukcja, która pozwala na szybki montaż i demontaż z możliwością zmiany jej lokalizacji w bardzo krótkim czasie. Daje to możliwość wykorzystania ich podczas wydarzeń cyklicznych, objazdowych i sezonowych.

 • Wyposażenie hal bankietowych: PODŁOGA

  Oferujemy Państwu drewnianą podłogę na stelażu stalowo-aluminiowym w dwóch kolorach do wyboru: sosna lub brąz.

 • Wyposażenie hal bankietowych: GALA i DRAPERIE

  Gala sufitowa i draperie ścienne wzbogacają wnętrze, dekorują i dodają elegancji każdemu wydarzeniu odbywającemu się w hali namiotowej. Gala maskuje stelaż dachu i ociepla wnętrze. Mają Państwo do wyboru dwa rodzaje gali sufitowej. Dopełnienie dekoracji sufitu stanowią draperie ścienne z możliwością ich upięcia.

 • Wyposażenie hal bankietowych: DRZWI

  Oferujemy Państwu zamontowanie do hali namiotowej drzwi, które przy obiekcie całorocznym pozwalają na zminimalizowanie utraty ciepła z wnętrza hali. Drzwi mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z systemem antypanicznym. Do drzwi proponujemy zamontowanie podestu ryflowanego, który eliminuje schodek przy wejściu do hali, a także pozwala na wjazd do środka osobom niepełnosprawnym.

 • Doradzimy, zaprojektujemy i zamontujemy...

  Oferujemy Państwu hale modułowe, których rozmiar dobieramy zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Wielkość jednego modułu to 5m. Moduły możemy łączyć ze sobą w dowolne długości tworząc hale np. o stałej szerokości 12m i długości 20m, 25m, 30m itd.

  Jeśli rozważają Państwo zakup hali namiotowej to zapraszamy do kontaktu mailowego z naszą firmą. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej wielkości hali. W przypadku gdy mają Państwo sprecyzowane oczekiwania względem zamawianej hali prosimy o podanie następujących szczegółów w przesłanym zapytaniu ofertowym:

  1. Jaki rozmiar hali namiotowej Państwa interesuje?

  a) długość:
  b) szerokość:
  c) wysokość ściany bocznej

  2. Jakie podłoże jest w miejscu montażu hali namiotowej (np. kostka brukowa, trawa, piasek, asfalt, beton itp.)

  3. Czy potrzebna jest duża brama wjazdowa w hali namiotowej (np. dla tira)

  4.Jaki rodzaj ścian bocznych w hali namiotowej Państwa interesuje?

  a) ściany boczne z plandeki PVC
  – ile modułów ma być otwieranych (rozpinanych)
  -ściany do wyboru: z oknami ze szprosami, transparentne, całe

  b) ściany boczne z blachy trapezowej
  – drzwi wejściowe
  – bramy wjazdowe
  – okna plastikowe (pcv)

  5. Sposób użytkowania hali namiotowej: całoroczna czy sezonowa

  6. Jakiego koloru ma być hala ?

  7. Lokalizacja