logo ewenta
Wynajem namiotów na wesele

Wynajem namiotów

 

Wesele nie musi być nudne, zorganizowane we wnętrzu lokalu, w którym wcześniej imprezowało już sto innych par. W cieplejszych miesiącach roku można zorganizować imprezę plenerową w dowolnym miejscu, jakie tylko przyjdzie do głowy Młodej Parze. Można uruchomić swoją kreatywność i spełnić marzenia, ponieważ dzięki usłudze wynajem namiotów  nie ogranicza nas żadne miejsce. Chociaż wiele osób trzyma się utartych schematów i polega na nudnej wygodzie, można to zrobić lepiej i inaczej. W wielu przypadkach świetnie sprawdzą się namioty, które da się ustawić w wybranym przez siebie miejscu, nawet nietypowym, budzącym pewne przyjemne wspomnienia lub modnym w sezonie.

Wesele w ogrodzie

wynajem namiotów i wypożyczalnia krzeseł na wesele

Pary dysponujące dużym ogrodem mogą wykorzystać miejsce do organizacji imprezy. Dostępne do wynajęcia namioty sprawdzą się nawet w bardziej kameralnej przestrzeni, dlatego też za każdym razem warto pytać, sprawdzać ofertę. Można zastanawiać się nad namiotami z różnym stopniem krycia – ostateczny wybór uzależniony jest od pory roku, aktualnej pogody, planu organizacji terenu czy też specyfiki wystroju. W większości wersji pojawia się całkowite zadaszenie u góry, natomiast boczne ściany są opcjonalne. W ogrodzie oryginalnie wyglądać może brak ścian w namiocie, dzięki czemu niewielka przestrzeń wyda się optycznie większa, łatwiej będzie stworzyć dekoracje i obsługiwać gości, jeśli chodzi o catering. Jedynie w przypadku zagrożenia gorszą pogodą trzeba mieć na uwadze przydatność ścian w związku z możliwym silnym wiatrem lub deszczem.

Wesele na plaży

 

Wesela urządzane na plaży przestały być już jednorazowym pomysłem i zdarzają się coraz częściej. Ponieważ teren jest odkryty i bardzo słoneczny, a przy tym często narażony na powiewy silnego wiatru, wynajem namiotu jest wręcz koniecznym posunięciem. W ofercie znaleźć można klimatyczne namioty przywodzące na myśl wyposażenie luksusowych karawan czy orszaku faraona. Do namiotu dobiera się inne rozwiązania, na przykład dobrane pod kątem kolorystycznym krzesła i stoliki. Namiot może być surowy w wyrazie albo bardziej ozdobny, delikatny. W przypadku niektórych wesel zwraca się uwagę głównie na to, by było bardzo praktycznie, łatwo i szybko pod względem organizacji. Czasami jednak chodzi o efekt i wtedy stosuje się bardzo oryginalne rozwiązania, dopasowując się do potrzeb i oczekiwań klienta.

Nietypowe miejsca na wesele

 

Tak naprawdę jest bardzo mało miejsc, w których na pewno nie da się zorganizować wesela. Ludzka kreatywność w takich sytuacjach nie zna granic i pary młode chętnie spełniają swoje marzenia, wybierając się w bardzo oryginalne okolice. Część osób szuka pięknych widoków albo ekstremalnych doznań. Warto zapoznać się z ofertą firmy i dobrać namiot, który będzie pasował do specyfiki miejsca pod względem rozmiaru i stylu. Zawsze trzeba mieć na uwadze wygodę gości weselnych – zapraszając wiele osób można nieco zapędzić się z próbami skompresowania ich na małej przestrzeni, co nie jest komfortowe dla nikogo. W trudniejszych adaptacyjne miejscach lepiej jest skorzystać z mniejszego namiotu lub dobrać ten, który lepiej się składa, lżejszą konstrukcję pozwalającą na większą elastyczność. Oczywiście kolorystyka i styl jest całkowicie w gestii klienta.